top of page

DISTANCE SALES CONTRACT

1 Taraflar 

 

1.1 Satıcı :

Şirket : Neumes Studio Müzik Üretim Organizasyon Ses ve Işık E-Ticaret İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.

Hizmetin sağlanacağı platform : www.myartproof.com

My Art Proof bir Neumes Studio Müzik Üretim Organizasyon Ses ve Işık E-Ticaret İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. markasıdır. 

Mersis No : 0631143673900001

Telefon : +90 342 999 35 88

Adres : Sarıgüllük Mah. 61026 Sk. Zeki Yüksel Bilgili Apt. No : 3 Şehitkamil / Gaziantep – Türkiye

E – mail : info@myartproof.com

1.2 Alıcı :

İsim – Soyisim – Ticari Ad :

 Adres :

Telefon :

E – mail :

2. Konu 

İş bu sözleşmenin konusu 6502 Tüketici Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Satış Sözleşmelerinin Uygulama Esas ve Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında Alıcı’nın elektronik ortamda satın aldığı ürün ve hizmetlere ilişkin olarak , ilgili mevzuat hükümleri uyarınca , bu ürünlerin teslimi ile ilgili olarak Tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesini içermektedir.

  1. Ürünlerle ilgili bilgiler , ödeme şartları, teslimat ve iade ve cayma koşulları ;

 

2.1 Ürünle ilgili bilgiler 

Sözleşme konusu ürün “Zaman Damgası” olup , sistem üzerinden oluşturulan “.tsr” uzantılı belgedir.

2.2 Ödeme Koşulları 

Ödeme , alıcı tarafından www.myartproof.com ödeme sistemi üzerinden kredi kartı ve banka kartı ile ürün teslim edilmeden önce peşin olarak yapılır. Alıcı , gerekli ödemeyi yapmadan ürünü alamayacağını kabul eder. Satış işlemi sırasında Satıcı/Alıcı ve Banka arasında oluşabilecek her türlü işlem satıcının sorumluluğu dışındadır. 
 

2.3 Teslimat Koşulları 

2.3.1 Ürün , Alıcı tarafından ödeme yapıldıktan sonra en geç 48 saat içerisinde Alıcı’ya mail olarak iletilecektir. Zaman Damgasının geçerliliği ürün Alıcı’ya iletildiği anda başlar. Alıcı’nın ödemeyi yapması ile ürünün iletilmesi arasında geçecek olan zaman aralığında oluşabilecek hak kayıplarından Satıcı sorumlu değildir.

2.3.2 Alıcı , www.myartproof.com üzerinden sipariş işlemini yaparken lehine damgalama yapılan kişi/kurumun İsim-Soyisim , T.C. Kimlik No , Mail adresi bilgilerini sisteme doğru girdiğini peşinen kabul eder. Bu bilgilerin sisteme yanlış girilmesi sonucunda oluşabilecek yanlış damgalama işleminden Satıcı sorumlu değildir. Yanlış yapılan damgalama işleminin değiştirilmesi teknik olarak mümkün değildir.

2.3.3 Alıcı , www.myartproof.com üzerinden sipariş işlemini yaparken başvuru konusu eserin www.myartproof.com sitesinde açıkça belirtilen ve kabul edilen formatlarda sisteme yüklenmesinden sorumludur. 

3 Genel Hükümler 

 

3.1 Alıcı , iş bu sözleşmeyi elektronik ortamda teyit ederek Satıcı ‘nın tam ticari ünivanı , açık adresi ve iletişim bilgilerine ilişkin olarak verilen ön bilgileri okuyup , bu hususlara ilişkin elektronik ortamda gerekli teyidi vermek suretiyle sözleşme konusu ürünün temel özelliklerini , ürünün genel vergiler dahil satış fiyatını , ödeme koşullarını ve teslimat koşullarını okuyup bilgi sahibi olduğunu peşinen kabul eder. 

3.2 İş bu sözleşmeye konu olan Zaman Damgası’nın Alıcı’ya tesliminden sonra Satıcı’nın damgalanan verilerle ilgili herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Satıcı tarafından teslim edilen “.tsr” uzantılı dosyanın ve orjinal eserin damgalanan hali ile saklanmasından sorumlu olan taraf Alıcı/Tüketici dir.

3.3 Satıcı tarafından sağlanan Zaman Damgasının geçerlilik süresi 20 yıldır ve bu süre dolmadan damganın Alıcı tarafından yenilenmesi gerekmektedir. Bu yenileme sürecinde Satıcının hiçbir sorumluluğu bulunmayıp , tüm sorumluluk Alıcı’ya aittir.

3.4 Satıcı herhangi bir resmi /yasal koruma veya telif hakkı sağlama iddiasında değildir ve kullanıcının eserinin telif hakına sahip olduğu/olacağı garantisi vermez. Sağlanan hizmet, kullanıcının orjinallik kanıtı sağlamasına ve oluşturulma tarihini / saatini kanıtlamasına yardımcı olmaya yöneliktir. Alıcı’nın Satıcı’dan temin ettiği Zaman Damgasını kullanarak dahil olacağı hukuki süreçler kapsamında ortaya çıkan zarar ya da hak kayıplarından Satıcı sorumlu değildir.

 

4 Mücbir Sebepler

 

4.1 Mücbir sebep hallerinde taraflar durumu derhal karşı tarafa bildirmek zorundadır. Mücbir sebebin devam ettiği süre zarfında yükümlülüğünü yerine getiremeyen tarafın sorumluluğu doğmayacaktır. Mücbir sebebin 15 gün devam etmesi halinde taraflar sözleşmeyi tek taraflı olarak fes edebilir.  

5 İllegal İçerikler

Alıcı her durumda kanuna / emredici kurallara , kamu düzenine ve ahlaka ve/veya üçüncü kişilerin haklarına aykırı içerikler için zaman damgası talep etmemeyi taahhüt eder.

6 Başkalarına Ait İçerikler

Satıcı sadece Alıcı’nın talebi olan ürüne Zaman Damgasını “.tsr” uzantılı belge suretiyle vermekle yükümlüdür. Bu noktada satıcı’dan hizmet talep eden kişi/kurum’un hak sahibi olup olmadığı ya da ürünü kullanma yetkisine sahip olup olmadığına ilişkin sorumluluk, inceleme veya denetleme yetkisi Satıcı’ya ait değildir. 

7 Uyuşmazlıklar ve Yetkili Makamlar

 

7.1 Alıcı ile Satıcı arasındaki ilişkiler Türk Hukukuna tabidir ve burada sözü edilen “Kullanım Şartları “ buna göre yorumlanacak ve uygulanacaktır. Her türlü ihtilafta Gaziantep/Türkiye Mahkemeleri yetkilidir. 

7.2 İş bu sözleşme Tükçe dilinde yazılmıştır. Diğer dillere yapılan çeviriler sadece kolaylık sağlamak amacıyla yapılmıştır ve Satıcı’nın hukuki sorumluluğu sözleşmenin Türkçe versiyonu temel alınarak belirlenir.  

Ödemenin yapıldığı ve siparişin tamamlandığı an Alıcı Mesafeli Satış Sözleşmesinin tüm şartlarını kabul etmiş sayılır.

Neumes Studio Müzik Üretim Organizasyon Ses ve Işık E-Ticaret İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İş bu sözleşme şartlarını internet sitesi üzerinde değiştirebilir. Sözleşmenin değiştirilmesi durumunda en geç 30 gün içerisinde Alıcı’ya bilgilendirme Maili gönderilecektir.

Satıcı :

Şirket : Neumes Studio Müzik Üretim Organizasyon Ses ve Işık E-Ticaret İç ve Dış Tic.Ltd.Şti.

Alıcı :

İsim – Soyisim – Ticari Ad :

bottom of page